SMU (Soldatermissionens ungdomsudvalg)

Anita Østergaard Enemark
Formand for SMU.
Landmandsgade 28A, 9293, Kongerslev
Tlf.
Mobil tlf. 28262803
anita@soldatermissionensunge.dk

Birgitte Clausen
Tidligere medarbejder på KFUMs Soldaterhjem i Varde.
Emmasvej 28, 1. th. , 8220, Brabrand
Tlf.
Mobil tlf. 2261 9609
birgitte@kfums-soldatermission.dk

Rasmus Bach Nielsen
Volontør på KFUMs Soldaterhjem Aalborg
Høvejen 48, 9400, Nørresundby
Tlf.
Mobil tlf.
rasmusbachnielsen@hotmail.com

Kathrine Refshauge Jakobsen
Volontør på KFUMs Soldaterhjem, Bornholm
Almegårdsvej 3B, 3700, Rønne
Tlf.
Mobil tlf. 4094 7744
kathrine.jakobsen@live.ck

Mathilde M. Nielsen
Tidl. volontør på KFUMs Soldaterhjem, Bornholm

Tlf.
Mobil tlf. 3060 7010
Mathilde.nielsen.13@icloud.com

Nichlas Adelsten Olesen
Volontør på KFUMs Soldaterhjem Aalborg
Høvejen 48, 9400, Nørresundby
Tlf.
Mobil tlf. 2228 2118 
niclasadelsten@gmail.com

Betina Østergaard Mikkelsen
Studerende. Tidl. medarbejder på flere soldaterhjem.
Lyseng Allé 15, 8270, Højbjerg
Tlf.
Mobil tlf. 2849 9304
betina@soldatermissionensunge.dk

Maria Larsen
Medarbejder på KFUMs Soldaterhjem på Bornholm. Tidligere HBU'er.
3700, Rønne
Tlf.
Mobil tlf.
maria_larsen1997@hotmail.com

Kristine Tang
Tidligere volontør på KFUMs Soldaterhjem i Varde
Læssøegade 104, 5000, Odense
Tlf.
Mobil tlf. 2367 7292
kristinetang@hotmail.com

Sidsel Friis Poulsen
Studerende. Tidli. medarbejder på KFUMs Soldaterhjem i Fredericia.
Lindholmsgårdvej 1, 3460, Birkerød
Tlf.
Mobil tlf. 4135 7144
sidsel@soldatermissionensunge.dk

Bjarke Friis, landssekretær
Repræsentant for KFUM's Soldatermission
Treldevej 97, 7000, Fredericia
Tlf.
Mobil tlf. 51 93 40 42
bjarke@kfums-soldatermission.dk